Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,014 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pankina, Conte ne pole position pavarsisht fjaleve. Cholo, Sarri, Pochettino…

Gazzetta – Pankina, Conte ne pole position pavarsisht fjaleve. Cholo, Sarri, Pochettino…
Inter Club Staff

Interi vazhdon te mos heqe dore nga pista qe te con tek Antonio Conte dhe Gazzetta dello Sport konfirmon se sot skenari eshte i hapur per ardhjen e mundshme te italianit. Fjalet e ish tranjerit te Italise, mos tregojne gje nje qendrim te tijin ne Londer? Jo, sepse ato jane fjale normale kur kane mbetur edhe disa ndeshje nga perfundimi i sezonit. Por gjithcka eshte per tu vendosur dhe zikalterit besojne. “Perpara telekamerave, dhjete dite perpara finales se FA Cup kunder Arsenal, e veshtire te presim te degjojme te kunderten nga ai – nenvizon Gazzetta -. Interi po vazhdon te shtyje per te, e bindur se pista-Simeone po largohet cdo dite e me shume. Ne dritare qendron edhe Sarri qe mund te prishe mardheniet me Napolin dhe presidentin e saj. Nderkohe eshte ngrire kandidatura e Mauricio Pochettinos se Tottenham dhe dje ka dale ne pah dhe figura e Leonardo Jardim i Monaco. Por pavarsisht emrave te shumte, duket se disa hapa konkrete jane bere edhe ne drejtim te Lucioano Spalletit nese plani A dhe B (?) deshtojne.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.