Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

baselli

SKY – Santon, te reja ne mbremje. Baselli-Cassano…

01/02/2015, 21:24 |

Mario Giunta, ekspert i merkatos, ka bere nje permbledhje nga studiot e SkySport24 mbi levizjet ne minutat e fundit te merkatos per Interin: “Baselli? I intereson edhe Interit dhe te tjerave, keshtu Milan duhet te luftoj ne diten e … Read More

Merkato, situata e emrave te nxehte: Baselli, Ayew dhe Rolando

09/10/2014, 23:52 |

Me nje vend te trete per tu arritur, edhe para klasifikimit, Piero Ausilio nuk e harron merkaton, qe, kush e di, mund te sjell disa surpriza ne merkaton e dimrit.

Synimet e shoqerise, me ok e … Read More

Gazzetta – Inter ka ne dore Basellin. Ayew ne janar…

08/10/2014, 10:46 |

Flitet serish per merkato ne rreshtat e Gazzetta dello Sport dhe per menyren se si po leviz drejtori Piero Ausilio: “Inter ka ne dore Daniele Baselli: nese ne janar Kuzmanovic qe bllokoi marreveshjen do te shkoje ne perendim, … Read More

Agjenti i Baselli: “Tashme afer Interit, Ausilio e njeh prej kohesh”

24/09/2014, 17:32 |

Daniele Baselli eshte nje nder objektivat me te medhenj te merkatos per mesfushen e Interit. Pas interesimit veror, ne janar i riu i datelindjes 1994 ne pronesine e Atalantes, mund te vendoset perfundimisht ne Appiano dhe te filloje … Read More

Gazzetta – Baselli i vezhguar special: prapaskena

24/09/2014, 13:00 |

Do te kete nje te vezhguar sonte per drejtorin sportiv Piero Ausilio: Daniele Baselli. E shpjegon sot Gazzetta dello Sport, qe tregon nje prapaskene.

“Mesfushori i Atalantas, me kembe dhe rol alla Pirlo, do te jete … Read More

Borini, Baselli, Zappacosta dhe emri i ri: skenaret

12/09/2014, 12:04 |

Ashtu sic e dime, merkato nuk shkon kurre me pushime, edhe pse tashme afati ka perfunduar, dirixhentet e ekipeve te ndryshme punojne sa i perket te ardhmes. Nuk ben perjashtime as Inter qe, me Piero Ausilio, percakton bazat … Read More

Interi tenton Baselli-n: ne tryeze edhe gjysma tjeter e kartonit te Livaja-s?

04/11/2013, 15:09 |

Interi po tregon shume interes per performancat e Daniele Baselli, mesfushor i Atalantes, dhe mund te provoje qe te transferoje lojtarin qe ne janar. Duke futur ne tratativa gjysmen tjeter te kartonit te Livaja-s. Sulmuesi kroat eshte ne … Read More