Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

983 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ishte 1980 dhe Angelo i thote Morattit: “Merr Interin”

Ishte 1980 dhe Angelo i thote Morattit: “Merr Interin”
Ardis
  • On 08/11/2013, 15:19

“Duhet te gjesh nje mundesi te marresh Inter-in, sepse nje eksperience ne futboll duhet bere. Te ndihmon te rritesh, te vuash, te permisohesh”. Keto jane fjalet qe Angelo Moratti i thote te birit Massimo. Ishte 1980, sic zbulon Corriere della Sera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.