Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jovetic ka thene po! Thohir ve ne pjate 15 milione. Do te jete nje operacion ne stilin…

Bujar Berishaj

Jovetic ka thene po.

Ky eshte lajmi i merkatos per te cilin flet Tuttosport. Sipas gazetes torineze, Inter ka gjetur akordin me agjentin e lojtarit dhe se shpejti do te punoj qe ta gjej akordin edhe me klubin e Manchester City.

Thohir do te ve ne pjate 15 milione dhe do te mbeshtetet ne vullnetin e lojtarit per tu kthyer ne Itali, ku eshte ndjere gjithmone i perkedhelur. Zikalterit duan ta perfundojne operacionin ne stilin Shaqiri: huazim me obligim blerje, me nje pagese te shtyre dhe cmim qe do te perfundonte ne bilancin e vitit 2016, atehere kur Inter shpreson qe mund te llogaris edhe ne te ardhurat e Champions.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.