Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

803 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – JoJo dhe Icardi rikthehen neser ne stervitje. Qe te dy ne Firenze…

Sky – JoJo dhe Icardi rikthehen neser ne stervitje. Qe te dy ne Firenze…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni ne nje lidhje direkte me Sky Sport 24 nga Milano ka zbuluar disa detaje per lojtaret e demtuar ne shtepine Inter ne prag te ndeshjes ndaj Fiorentines qe do te luhet te dielen ne oren 20:45.

Ne vecanti, gazetari ka folur per gjendjen e Icardit dhe Jovetic: “Gripi i ka bere nje shaka te hidhur Icardit i cili eshte detyruar qe te mungoje ne stervitjen e pasdites per shkak te semundjes. Ndersa Jovetic eshte me mire dhe do te rikthehet neser ne grup me shoket e skuadres. Firenze eshte nje stacion qe asnjeri nga lojtaret nuk deshiron qe ta humbase.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.