Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,078 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Gazzetta dello Sport promovon Eder: “Ndeshje prej 6,5! I shkreti, kur duhej te…”

La Gazzetta dello Sport promovon Eder: “Ndeshje prej 6,5! I shkreti, kur duhej te…”
Inter Club Staff

Paraqitja e Eder kunder Spanjes ka bindur La Gazzetta dello Sport.

Per te perditshmen Italiane, lojtari zikalter i kombetares se kalter ka merituar nje 6,5 si note, frut edhe i penalltise se barazimit te fituar pikerisht nga sulmuesi zikalter.

“I shkreti, sa duhet te vrapoje e te lodhet qe te gjeje nje rast nga i cili mund te shenoje? Nuk ndihmohet nga shoket e skuadres aq sa duhet. Por eshte i afte te fitoje nje penallti me sakrifice dhe me aftesite e tija…”, shkruan Gazzetta ne faqet e saj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.