Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

448 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro Martinez: ja data e vizitave mjekesore tek Interi

Lautaro Martinez: ja data e vizitave mjekesore tek Interi
Inter Club Staff

Nderkohe qe Lautaro Martinez po shkelqen ne Argjentine, mediat dhe tifozeria vendase po shtyjne shume teknikun e kombetares argjentinas te grumbulloje talentin e Racing.

Ky grumbullim i mundshem i tij mund te sjelle nje lajm te gezueshem per te gjithe tifozet e Interit ne lidhje me transferimin e Lautaros ne Itali.

Sipas shtypit ne argjentine, Martinez eshte shume afer nje prej momenteve te tij me te mira ne karriere (edhe pse eshte ne hapat e pare): behet fjale per grumbullimin e pare me kombetaren: sulmuesi i Racing, ne pritje te veshjes se bluzes zikalter ne vere, eshte gati ti pergjigjet thirrjes se tranjerit Albicelest, Jorge Sampaoli ne prag te ndeshjeve miqesore te Argjentines ne mars kunder Italise dhe Spanjes. Sipas asaj qe tregon Tuttosport, sulmuesi argjentinas do te perfitoje nga transferta e kombetares ne europe per te zhvilluar testet mjekesore me klubin zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.