Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Lautaro Martinez

Drejt miqesores Inter-Sion: mbrojtje me 4 per Spallettin. Syte te Lautaro Martinez, Icardi…

17/07/2018, 22:25 |

Luciano Spalletti nuk do te eksperimentoj me mbrojtjen me 3 neser ne miqesoren me Sion.

Te pakten kjo mesohet nga stervitjet e fundit ne Pinetina, ku tekniku zikalter ka punuar me mbrojtjen klasike me 4 para portierit.

Sic raporton … Read More

VIDEO – Karamoh shenon golin e pare per kete sezon! Pune me top dhe pastaj mini-ndeshje

09/07/2018, 21:37 |

Interi ka nisur sezonin e ri 2018/19 dhe sot skuadra eshte grumbulluar ne Appiano Gentile per here te pare kete sezon duke zhvilluar edhe stervitjet e para.

Luciano Spalletti dhe lojtaret e tij kane zhvilluar dy stervitje gjate dites se … Read More

FOTO – Fillon aventura e Lautaro Martinez te Interi: lojtari ka arritur ne Milano!

06/07/2018, 20:43 |

Disa minuta me pare Lautaro Martinez ka arritur ne Itali per te nisur aventuren e tij te re me fanellen e Interit.

Sulmuesi argjentinas, i zyrtarizuar pak dite me pare nga klubi zikalter, ka ateruar ne aeroportin e Malpensas ne … Read More

Inter, ja Lautaro: kontrate deri me 2023 dhe klauzole tre shifrore! Do te jete ne Milano…

04/07/2018, 8:37 |

Nga e hena (2 korrik), kur Interi ka depozituar kontraten e tij ne zyrat e liges italiane te futbollit, Lautaro Martinez mund te definohet si lojtar i ri zikalter.

Ish-sulmuesi i Racing Avellaneda – thote Gazzetta dello Sport – ka … Read More

Inter nuk zyrtarizon akoma Martinez? No problem, per kete gje mendon vet lojtari! (FOTO)

04/07/2018, 0:38 |

Uebsajti i liges italiane te futbollit ka treguar se Interi e ka depozituar tashme kontraten e Lautaro Martinez.

Keshtu sulmuesi eshte edhe zyrtarisht nje lojtar zikalter, por njoftimi zyrtar nga klubi nuk ka ardhur akoma. Por nuk ka probleme, sepse … Read More

Inter, ja edhe blerje e peste zyrtare kete merkato. Zikalterit kane depozituar kontraten e…

03/07/2018, 19:53 |

Interi, zyrtarisht, ben edhe goditjen e peste ne keto merkato.

Behet fjale per depozitimin e kontrates se Lautaro Martinez ne zyrat e Lega Serie A qe ka ndodhur dje me 2 korrik 2018.

Keshtu sulmuesi argjentinas behet blerja e … Read More

VIDEO – E gjeni dot kush ka shenuar perseri? Lautaro Martinez! Ai shenon dhe Racing fiton me 10 lojtare

07/05/2018, 19:38 |

Qe Lautaro Martinez nuk eshte nje lojtar i zakonshem, kete gje e kemi kuptuar tashme. 

Kete gje e kane kuptuar edhe drejtuesit e Interit qe levizen me shpejtesi per te siguruar sherbimet e djaloshit te ri argjentinas duke djegur konkurencen … Read More

“A e dini si eshte Lautaro? Si nje makine e re sportive. Bravo Interit. Por kam frike dicka…”

04/05/2018, 19:03 |

Boterori po afrohet dhe nje nga protagonsitet qe pritet te shkrelqeje duke pare yjet e shumte ne skuader eshte Argjentina. 

Shume lajm keto dite ka perbere lista me te grumbulluarit e Sampaolit qe pritet te publikohet shume shpejt dhe qe … Read More

Inter, ja ku vjen Martinez: ndeshja e fundit ne Libertadores. Tani lamtumira ne…

04/05/2018, 14:23 |

Racing Club Avellanada ka mposhtur Universidad de Chile dje ne Copa Libertadores me rezultat 1-0 me gol te Donattit.

Lautaro Martinez, me shume mundesi ne ndeshjen e tij te fundit ne kete kompeticion, ka luajtur 90 minuta.

Sulmuesi i … Read More

VIDEO – Lautaro nuk eshte normal: gol, penallti e fituar, tunel, argjentinasi tregon edhe nje here…

21/04/2018, 11:09 |

Qe Lautaro Martinez nuk eshte nje lojtar i zakonshem, kete gje e kemi kuptuar tashme. 

Kete gje e kane kuptuar edhe drejtuesit e Inter qe levizen me shpejtesi per te siguruar sherbimet e djaloshit te ri argjentinas duke djegur konkurencen … Read More

Lautaro e ka golin ne ADN: Ja sa gola ka shenuar talenti argjentinas ne 37 ndeshje me Racing!

20/04/2018, 12:50 |

Lautaro Martinez eshte shume i ri. Ai ka lindur ne 22 gusht 1997 dhe eshte vetem 20 vjec edhe pse po ben cmendurira me paraqitjet e tij ne Argjentine me bluzen e Racing Avallaneda. 

Djaloshi i sapo blere nga Interi, … Read More

Te rinj, por goleador: ja 10 sulmuesit Under 23 me te mire ne qarkullim. Eshte edhe Lautaro!

19/04/2018, 22:50 |

FourFourTwo ka stiluar nje klasifikim te vecante me bomberat me te mire qe jane me pak se 23 vjec.

Te rinj, por qe jane te mbushur plot me shprsa dhe me golin ne gjak.

Ata jane gjithmone e me  te … Read More

Argjentina, Sampaoli po ben gati listen per Boteror. Martinez eshte, Icardi jashte!

14/04/2018, 12:17 |

Jorge Sampaoli praktikisht e ka gati listen me 35 lojtaret  (numri i tyre do te reduktohet pastaj gradualisht) e grumbulluar te Argjentines per Boterorin e Rusise 2018.

Kete thote televizoni argjentinas TyC Sports, sipas te cileve tashme jane vendosur emrat … Read More

Presidenti i Racing: “Lautaro eshte i Interit, keni marre nje top player. Do e mbajme fjalen”

01/04/2018, 23:07 |

Lautaro Martinez do te jete blerja e pare e Interit per sezonin e ri.

Klubi zikalter ka siguruar sulmuesin e ri te Racing duke djegur konkurrencen e shume klubeve tjera. Transferimi i tij ne vere tashme eshte i sigurt dhe … Read More