Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,333 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lotito: “Ne nuk e shesim Hernanes. Duhet te jete ai qe te na kerkoje te largohet…”

Lotito: “Ne nuk e shesim Hernanes. Duhet te jete ai qe te na kerkoje te largohet…”
Xhorxh Gellci

Claudio Lotito flet ne mikrofonat e Radio Radio. Presidenti i Lazios ka marre nje pozicion per ceshtjen Hernanes. Ndersa te gjithe flasin per nje tratative ne faze te avancuar, Lotito dergon nje mesazh ne drejtim te kundert: “Nuk kam ndermend te shes Hernanes, as nuk e kam vendosur ne shitje. E mbajme tek ne. Nese deshiron te largohet, duhet te jete ai qe te na e beje te ditur.

Kjo deklarate e padronit lazial duket si nje tentative per te shkarkuar presionin mbi Profetin, duke pare edhe pakenaqesite e tifozeve, qe duken se kane organizuar nje kontestim per 23 shkurt, pikerisht kundrejt figures te tij. Megjithate, nje gje eshte e sigurt. Tratativa eshte duke u zhvilluar, dhe vete Lotito ka qene duke diskutuar…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.