Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “E dinim qe Milani ishte mbi Cercin, kurre nuk e nisem tratative. Podolski? Do te bejme…”

Mancini: “E dinim qe Milani ishte mbi Cercin, kurre nuk e nisem tratative. Podolski? Do te bejme…”
Inter Club Staff

Roberto Mancini ka folur per mikrofonat e SportMediaset per merkaton qe fillon per pak dite.

Ja fjalet e tij: “Eshte muaji me i bukur per ju gazetaret dhe per tifozet sepse ata enderrojne dhe ju shkruani. Kurse per ne varet nga situata. Nuk jam absolutisht i nevirkosur per situaten me Cercin. Ne nuk filluam kurre nje tratative me Atleticon sepse e dinim se Milani ishte mbi te. Mos kujtoni se klubet nuk komunikojne me njeri-tjetrin. Prandaj, jo cdo gje qe shkruani ju eshte e vertete. Podolski eshte nje lojtar qe ben pjese ne listen e emrave qe po kerkojme ne dhe do te bejme dicka nese do te jete e mundur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.