Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,334 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ky eshte Interi qe enderron Roberto Mancini ne fundin e Janarit!

Gazzetta – Ky eshte Interi qe enderron Roberto Mancini ne fundin e Janarit!
Inter Club Staff

Ekzistojne endrrat, ato te tifozeve dhe ato te Roberto Mancinit e pas tyre fshihet realiteti i FPF, i saknsioneve te UEFA-s dhe shpata e Demokleut te llogarive. Interi, edhe ne Janar, do te kete veshtiresi qe te operoje ne merkato por ne endrrat e Roberto Mancinit sipas Gazzetta dello Sport, ky eshte formacioni ideal:

HANDANOVIC

JONATHAN RANOCCHIA JUAN DODO’

LUCAS LEIVA MEDEL

LAVEZZI KOVACIC PODOLSKI

ICARDI

Foto nga Gazzeta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.