Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,876 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marani: “Mancini, nisu nga Perisic: eshte i jashtzakonshem. Ai dhe Biabiany…”

Bujar Berishaj

“Reagim i madh i skuadres e udhehequr nga nje lojtar i jashtzakonshem si Perisic. Ne te majte eshte shkaterrues dhe ka treguar kalibrin e tij nderkombetar. Mancini duhet te niset nga ai per te vendosur bazat edhe ne kampionat. Interit i mungon fantazia ne mesfushe dhe per kete Perisic dhe Biabiany mund te ndihmojne per te kapercyer kete mungese”.

Ky eshte mendimi i Matteo Maranit ne studiot e Sky Sport sa i perket paraqitjes se Ivan Perisic dje kunder Juventus ne gjysmefinalen e Kupes se Italise.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.