Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,442 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri ndryshon Interin ne Firenze? Mbrojtja me 4, JJ anesor dhe Kovacic…

Mazzarri ndryshon Interin ne Firenze? Mbrojtja me 4, JJ anesor dhe Kovacic…
Ardi Deda

Nuk eshte e thene qe ta beje por Walter Mazzarri po vlereson mundesine per te kaluar ne modulin me kater mbrojtesa per transferten e Firenzes. Tekniku zikalter mund te vendose te hedhe Juan Jesus si lojtar krahu ne te majte, me Jonathan ne krahun tjeter, per ti dhene me shume mbrojtje skuadres. Ne mesfushe, se bashku me Guarin, do te jene M’Vila dhe Medel nderkohe Kovacic mund te spostohet per te bere trekuartistin prapa sulmuesve. Hernanes dhe Dodo do te jene ata qe do ta paguajne, te cilet do te sakrifikohen per nje modul me te kujdesshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.