Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

1,753 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato – Ne dalje edhe Miangue: mbi te 4 skuadra te Serie A, i pelqen edhe Sassuolos…

Merkato – Ne dalje edhe Miangue: mbi te 4 skuadra te Serie A, i pelqen edhe Sassuolos…
Inter Club Staff

Kur eshte therritur ai gjithmone ka qene i gatshem, ose me sakte, Senna Miangue qe ka debutuar me Frank De Boer, e ne fushe ka dhene gjithmone prova shume te mira te talentit qe disponon.

Mbrojtesi i krahut te majte, i datelindjes 1997, pavarsisht mundesive te pakta, ka terhequr interesin e shume skuadrave ne Serie A te cilat kane vene re tek ai nje potencial mjaft te madh. Ne kerkim te sherbimeve te mbrojtesit belg jane Sassuolo (skuadra me e interesuar e cila deshiron nje blerje perfundimtare) por edhe Cagliarii, Pescara dhe Crotone, te interesuara per nje huazim te thjeshte deri ne fund te sezonit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.