Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

122 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “90% e atyre qe thuhen jane gabim. Per mua…”

Moratti: “90% e atyre qe thuhen jane gabim. Per mua…”
Xhorxh Gellci

Massimo Moratti ka folur sot ne mengjes poshte zyrave te tij. Ja deklaratat e presidenti:

Mund te jene dite decizive per tratativen keto ne vazhdim?

“Nuk besoj, mendoj se po diskutojme shume. Dhe nga keto diskutime 90% nuk jane te verteta. I pavendosur mbi shitjen e shumices? Eshte nje diskutim i ndryshem, nuk eshte i rendesishem. Dhe e gjitha kjo eshte shume e rendesishme ne qofte se ka nja avantazh te madh per Interin.”

Keni folur per nje shoqeri me shume interiste. Tani i pari i interisteve eshte e mundur te shese?

“Asnje nuk po flet per kete. E perserit: Kam lexuar shume ne gazeta qe nuk me duken te verteta.”

Stadiumi baza e gjithckaje?

“Eshte i rendesishem”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.