Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,147 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mourinho eshte i sigurt per Mazzarrin: “Interi tani…”

Mourinho eshte i sigurt per Mazzarrin: “Interi tani…”

Koha dukej sikur kishte ndaluar. Mourinho eshte mbuluar nga perqafimet, sic ndodh mes miqsh te vjeter. Dicka qe ka ndodhur ne fillim te ndeshjes. Nuk ka munguar edhe bisedimi mes trajnereve. Walter dhe José kane qendruar disa caste per te shkembyer disa fjale, qe nuk do i mesojme kurre. Nje bisedim  mes atij qe me keto ngjyra ka fituar gjithcka dhe atij qe deshiron te ndertoje nje skuader fituese. Por Mourinho eshte i sigurt per gjithcka: “Pas kesaj ndeshjeje, e njoh Mazzarrin mjaft mire per te ditur se mund t’i jape Interit ate qe i sherben Interi: nje linje te drejte dhe nje ide precize nga ku te riniset. Nuk mund te gjykoj cilat dhe sa kualitete ka Interi sot, por te pakten kete mund ta them me siguri.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.