Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

602 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nagatomo eshte rikthyer ne grup, Jonathan rikthehet me Chievon? Ndersa Hernanes dhe Kovacic…

Nagatomo eshte rikthyer ne grup, Jonathan rikthehet me Chievon? Ndersa Hernanes dhe Kovacic…
Inter Club Staff

Roberto Mancini ka rekuperuar Yuto Nagatomon. Japonezi, ne fakt, eshte rikthyer te stervitet me skuadren dhe do te jete gati per Inter-Udinese te dielen ne darke.

Po stervitet vecmas edhe Jonathan qe ne kete pike pritet te rikthehet ne dispozicion per ndeshjen ndaj Chievos nderkohe Kovacic eshte shume mire dhe po stervitet rregullishit e pritet te jete ne fushe ndaj ekipit te Stramaccionit.

Shume dyshime mbi Hernanes. Ne kete moment eshte shume e veshtre qe Profeti te jete ne fushe qe te dielen ne darke, edhe per te mendohet nje rikthim ne transferten e Verones ndaj Chievos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.