Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,544 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nagatomo martohet ne Tokyo dhe premton: “Deshiroj te bej 11 femije, sa nje skuader futbolli…”

Nagatomo martohet ne Tokyo dhe premton: “Deshiroj te bej 11 femije, sa nje skuader futbolli…”
Inter Club Staff

Dita e dasmes se tij eshte fiksuar per 29 Janar, por Nagatomo po behet gati. E ardhmja? Mbrojtesi i krahut te Interit e shikon veten tek nje familje gjigande: “Deshiroj te beje 11 femije, djem, sa nje skuader futbolli”, ka thene numri 55 zikalter. Qe ne vere, Japonezi ka deklaruar se kishte vendosur te martohej por po priste momentin e duhur. Mesa duket ai ka ardhur dhe Naga me ne fund do te behet dhender, por te shpresojme qe nuk e ka seriozisht per ate punen e femijeve…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.