Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

LIVE – Konferenca per shtyp ne Nanjing te Kines: Interi i kalon Suning!

Inter Club Staff

Sot, ne oren 15:00 Kineze (ora 09:00 shqiptare), ne Nanjing te Kinges do te zhvillohet konferenca per shtyp ku do te mare pjese ponari i Suning, Zhang Jindong, presidenti i Interit Erick Thohir, Zevendes Presidenti i Interit Javier Zanetti dhe Gong Lei, zevendes Presidenti i Suning.

Konferencen mund ta ndiqni LIVE ne videon me poshte duke filluar nga ora 09:00:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags