Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,394 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne pritje te dy sulmuesve, Icardi ka nje sekret.

Ne pritje te dy sulmuesve, Icardi ka nje sekret.
Ardis
  • On 17/09/2013, 11:09

Mauro Icardi shenon gol dhe kur shenon skuadra e tij nuk humbet kurre. Ka ndodhur shume here dhe Gazzetta dello Sport ben nje liste. “Ne pritje te ndonje ndryshimi ne sulm (2 sulmues real ose edhe 3), ja vlen te kujtojme 10 precedentet te Icardi-gol: vitin e kaluar me bluzen e Sampdorias, i ben nje gol Genoas, dy kunder Juventusit, 4 Pescares dhe me pas nje Romes, Parmes dhe nje perseri Juventusit. Dhe asnjeher K.O.”, shkruhet ne Gazzetta dello Sport. Jo keq Maurito.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags