Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

398 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nje rast i humbur por Spalletti “i rrah krahet” dhe mbeshtet Rafinhan: “Nuk duhet te merzitet…”

Nje rast i humbur por Spalletti “i rrah krahet” dhe mbeshtet Rafinhan: “Nuk duhet te merzitet…”
Bujar Berishaj

Pak sekonda para se te zevendesohej nga Eder, Rafinha ka pasur nje rast per t’i dhene avantazhin Interit ne Bergamo.

Por e majta e tij ka shkuar larte mbi porte. Nje gabim qe nuk i ka dhene paqe, duke pare edhe zhgenjimin ne fytyren e tij kur ishte ulur ne pankine pas zevendesimit.

Por, sot gjate konferences para ndeshjes me Cagliarin, Luciano Spalletti i ka rrahur krahet virtualisht brazilianit per ate epsisod dhe i ka thene qe nuk duhet te merzitet:

“Ai nuk duhet te zemerohet qe ka gabuar golin, ndoshta per gjuajtjen qe ka bere. Te vjen keq nese e godet ashtu. Por pastaj skuadra, se bashku me te, ka krijuar rastet”.

Nderkohe fantazisti Rafinha pritet qe te luaj neser nga fillimi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.