Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Roma afrohet me Juan Jesus, po negociohet me Interin. Zikalterit pas Garay”

Pedulla: “Roma afrohet me Juan Jesus, po negociohet me Interin. Zikalterit pas Garay”
Bujar Berishaj

Jane intensifikuar kontaktet mes Romes dhe Interit per Juan Jesus.

Mbrojtesi i pelqen Spallettit dhe zikalterit kerkojne 10 milione euro per brazilianin, me verdhekuqte qe e duan ne huazim dhe qe mund te ofrojne nje obligim blerje, qe mund te bej diferencen ne tratative. Kjo eshte ajo qe Alfredo Pedulla shkruan ne sajtin e tij:

“Ne dy oret e fundit Sabatini i eshte afruar Juan Jesus. Ne kete pike Interi do te shkonte pas Garay, jo ne menyre te obliguar me sakrifikimin e Murillos. Mbeten te hapura diskurset mes Sassuolos dhe Ranocchias”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.