Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,962 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Roma: 3-4-2-1 me Medelin në qendër të mbrojtjes. Mbi 55 mijë bileta të shitura

Inter-Roma: 3-4-2-1 me Medelin në qendër të mbrojtjes. Mbi 55 mijë bileta të shitura
Rinor Sopaj

Tashmë numri i biletave të shitura për përballjen ndërmjet Romës dhe Interit ka kaluar shifrën e 55 mijë ulësve. Trajneri Pioli ka punuar me rreshtimin 3-4-2-1 me Medelin në qendër të mbrojtjes, Murillon në të djathtë dhe me D’Ambrosion në të majtë. Ansaldi në balotazh me Nagatomon për krahun e majtë në mesfushë. Dyshimi tjetër mbetet kroati Brozovic gjendja e të cilit do të vlerësohet në minutat e fundit. Joao Mario dhe Perisic pritet të jenë pas shpinës së Icardit.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.