Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,695 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Primavera me Militon barazon 2-2 Princi: “Me e keqja ka kaluar. Tani…”

Primavera me Militon barazon 2-2 Princi: “Me e keqja ka kaluar. Tani…”
Xhorxh Gellci

Inter Primavera merr nje pike ne fushen e Brescias. Nen 2 gola disavantazh, zikalterit arrijne te barazojne ne pjesen e dyte me gola te Tassi me penallti, dhe Bonazzoli. Shume karakter per djemte e Cerrone, qe ne 45 minutshin e pare kane patur edhe ndihmesen e Diego Milito.

Princi zikalter ka luajtur rreth 15 minuta me ritem te larte, per te rene disi me kalimin e kohes, dicka normale pas 6 muajsh inaktivitet. Tani ka si objektiv Juventusin. Ne fund te pjeses te pare, pas zevendesimit, Milito ka folur ne Inter Channel: “Me e keqja ka kaluar, me ka dhene kenaqesi te luaj me keta djem, kam gjetur ritmin. Keta tifoze jane forca ime, shpresojme qe kete vit te shkoje gjithcka mire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.