Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

619 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia: “Me Lazion eshte e rendesishme qe te bejme nje ndeshje te madhe. Ne janar…”

Ranocchia: “Me Lazion eshte e rendesishme qe te bejme nje ndeshje te madhe. Ne janar…”
Inter Club Staff

Andrea Ranocchia, kapiteni i Interit, ka folur per sfiden ndaj Lazios ne mikrofonat e SportMediaset.

Ai pergjithesisht ka thene se duhet te bejne me te miren ndaj Lazios dhe te jene ne top forme ndaj Juventusit. Ja fjalet e tij: : “E rendesishme eshte qe te bejme nje ndeshje te madhe. Duhet te fitojme e keshtu do te relaksohemi me pas me familjet tona kur te jemi me pushime dhe ta nisim sa me mire ndaj Juventusit ne janar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.