Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

435 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Lazio eshte nje kundershtar direkt. Duhet te bejme mire per vendin e trete…”

Icardi: “Lazio eshte nje kundershtar direkt. Duhet te bejme mire per vendin e trete…”
Inter Club Staff

Edhe Mauro Icardi ka folur per mikrofonat e SportMediaset pas Marco Fassones dhe Andrea Ranocchias.

Ai pergjithesisht ka folur per ndeshjen e ardhshme ndaj Lazios. Ja fjalet e tij: “Nuk flasim per vendin e trete me. Ashtu sic them gjithmone do them edhe kesaj radhe, vetem ne fund do te shikohet se ku do te arrijme. Ndeshja me Lazion do te jete nje ndeshje e rendesishme qe do te vendose shume. Edhe ata duan qe te shkojne me lart ne klasifikim ndersa ne duhet te bejme me te miren tone per ti mundur dhe per tu ngjitur sa me shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.