Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,953 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Republica: “Juventusi enderron Icardin per ne qershor. Tratativa…”

Republica: “Juventusi enderron Icardin per ne qershor. Tratativa…”
Inter Club Staff

Vijne zera te pa degjuar me pare dhe shume te cuditshem nga Republica per sa i perket merkatos Italiane.

Sipas te perditshmes, ne fakt, Juventusi e cila ne kete moment po kerkon nje trekuartist per Allegrin po rregullon terrenin per nje super goditje ne qershor: Marotta do te mundohet ti rrembeje Interit Mauro Icardin. Tratativa, per disa motive te cilat dihen, duket se eshte e ngjashme me ngjitjen e Everestit, sepse eshte e pamundur qe Interi ta shese tek bardhezinjte talentin argjentinas, por sipas gazetes Italiane merkato nuk e njeh fjalen e pamundur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.