Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,647 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Scarpini: “Qe kur De Boer eshte ketu ka bere gjithcka cfare ka pasur ne dore. Tani…”

Scarpini: “Qe kur De Boer eshte ketu ka bere gjithcka cfare ka pasur ne dore. Tani…”
Inter Club Staff

Roberto Scarpini per InterChannel ka komentuar ndeshjen ndermjet Chievos dhe Interit, te mbyllur ne menyren me te keqe te mundshme per zikalterit: humbje 2-0 ne ndeshjen e pare te kampionatit.

Keto kane qene fjalet e gazetarit zikalter dje: “Pjese e dyte e veshtire per tu kuptuar, nuk ka pasur force reagimi qe ne fillim e as ne minutat e fundit. Lojtaret e Chievos jane treguar te zotet qe te perfitojne nga pasiguria e lojtareve te Interit. Duhej te pesohej goli i dyte qe skuadra te shkonte perpara dhe te tentonte ndonje gje. Edhe De Boer e imagjinonte kete ndeshje ne nje menyre te ndryshme me siguri. Tani duhet te komplimentojme Chievon per kete ndeshje. Koha per te punuar per Palermon, te fitojme ne stadiumin tone. Ka nevoje per te punuar, nevoje per kohe, tranjeri ka bere gjithcka cfare ka qene e mundur ne keto dite qe ka qene ne Milano.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.