Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

994 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SERIE A: Tani eshte zyrtare data se kur do te nise kampionati i ri!

SERIE A: Tani eshte zyrtare data se kur do te nise kampionati i ri!
Inter Club Staff

Federata Italiane ka zyrtarizuar sot datat e Serise A 2013/2014.

Kampionati – lexohet ne komunikaten zyrtare – do te nise me daten 25 gusht, dhe do te mbyllet ne daten 18 maj 2014. Do te kete tre turne ne mesjave, 25 shtator, 30 tetor dhe 26 mars 2014. Nderkohe ndalesat do te jene plot kater: 8 shtator, 13 tetor, dhe 17 nentor per shkak te kombetareve nderkohe ne daten 29 dhjetor per shkak te festave te fundvitit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.