Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,906 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter dhe Icardi, nje tejter po. Nderkohe Interi per Isco…” (22 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Inter dhe Icardi, nje tejter po. Nderkohe Interi per Isco…” (22 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 22 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Italia e futbollit pa stadiume ne pronesi te klubeve. Roma dhe Milano, qytetet e medha beni nje levizje.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi-Inter, po rinovimit.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter-Icardi, nje teter po. Por nderkohe jane kryer sondazhe per Isco…”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.