Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

962 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ausilio dhe Fassone te pranishem ne Appiano: i qarte mesazhi i transmetuar

SKY – Ausilio dhe Fassone te pranishem ne Appiano: i qarte mesazhi i transmetuar
Bujar Berishaj

Silvia Vallini njofton se sot ne Appiano Gentila ne stervitjen e Inter kane qene prezent edhe Piero Ausilio dhe Marco Fassone. Qellimi ishte transmetimi i nje mesazhi te qarte: skuadra dhe individet duhet te japin gjithcka ne keto ndeshjet e fundit dhe duhet te tregojne qe jane lojtar per Interin.

Ka ardhur edhe verejtja e presidentit Thohir: duhet bere maksimumi per te fituar nje vend ne kompeticionet europiane.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.