Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

sky

Inter, ke nje Brozovic te transformuar: “Kush e njeh mire nga afer, thote se…”

24/04/2018, 22:15 |

Marcelo Brozovic ka qene arma me shume e Interit ne kete muaj te fundit: kroati duket sikur eshte rigjeneruar, sikur eshte nje futbollist por edhe nje njeri komplet tjeter.

E kush do ta kishte menduar?

Pikerisht Brozovic, kroati, lideri i … Read More

Sky – Candreva jashte? Spalletti ka nje ide te re: mbrojtje me tre! Cancelo dhe Lisandro…

13/04/2018, 22:42 |

Me Brozovic te skualifikuar dhe Vecino qe nuk ja ka dalur per t’u grumbulluar per arsye fizike, Interi do te paraqitet ne Bergamo me mesfushe te reduktuar.

Ne sulm, duket se flamurin e bardhe do e ngris edhe Antonio Candreva … Read More

Sky – Icardi, eshte ai njeriu kopertine me tripleten e fundit. Pioli nuk ndryshon, por provon…

15/03/2017, 11:06 |

Mauro Icardi, eshte njeriu plus i ketij Interi.

Konfirmimi i Silvia Vallinit dje ne darke nga Appiano Gentile, ka treguar diten e djeshme te zikalterve duke u ndalur tek rritja e madhe qe ka pesuar kapiteni … Read More

Sky – Gagliardini do te jete titullar, pas Icardit nje ndermjet Brozovic ose Joao Mario!

01/02/2017, 17:56 |

Pas renies ndaj Lazios, Interi eshte rikthyer sot ne fushe ne Appiano Gentile fizikisht por edhe menderisht gati per te pergatitur ndeshjen e te dieles ndaj Juventusit.

Ne lidhje direkte nga Appiano Gentile pre Sky Sport … Read More

Sky – Interi ne oren 11 ka filluar stervitjen, pas dreke niset per ne Palermo. Dyshimet e Piolit…

21/01/2017, 13:10 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, Interi ka nisur stervitjen ne oren 11 kete mengjes ne Appiano Gentile.

Pas drekes, me pas, ne oren 14.30 skuadra do te largohet nga qendra sportive drejt aeroportit … Read More

Sky – Inter, Pioli ka ndryshuar fytyren e skuadres: ja te gjitha aspektet e permiresuara pas De Boer!

16/01/2017, 11:34 |

Duket totalisht nje skuader tjeter, tashme e gatshme per gjithcka vetem qe te arrije nje vend ne Champions League dhe po leshon sinjale mjaft te forta edhe per sezonin e ardhshem.

Eshte nje Inter totalisht e … Read More

Condo i Sky: “Nese ky eshte Kondogbia, mund ta presim pa problem edhe 6 muaj te tjere…”

23/12/2016, 11:48 |

Dy dite me pas ndeshjes se fundit te Interit per 2016, gazetari i njohur italian Paolo Condo ka shprehur mendimin e tij ne studiot e Sky

Ja fjalet e tij: “Ky eshte nje Inter qe ka … Read More

Sky – Inter, tashme po qe Champions eshte i mundur: Nga Banega tek Kondo, pergjigje te atyre…

22/12/2016, 17:39 |

Interi e mbyll 2016 me nje buzeqeshje te madhe dhe jo vetem per 3-0 ndaj Lazios dje ne San Siro.

Stefano Pioli ka mare pergjigje nga loja, nga mentaliteti, por mbi te gjitha edhe nga njerezit … Read More

Sky – Dreke ne Pinetina per skuadren dhe ne oren 15:00 stervitje. Brozovic protagonist…

13/12/2016, 15:02 |

Skuadra eshte gjendur kete mengjes ne Pinetina: me pas te gjithe dreke se bashku, dhe ne oren 15:00 stervitja e dites.

Ne Sky Sport kane folur per Marcelo Brozovic qe ne kete moment eshte bere njeriu … Read More

Sky – Pioli, nuk ka kohe per tu humbur! Nje nga arsyet e shkarkimit te De Boer…

08/11/2016, 16:05 |

Stefano Pioli pak me pare ka shkeputur kontraten qe e lidhte me Lazion: tani pritet per pune oresh qe te zyrtarizohet gjithcka me klubin zikalter.

Silvia Vallini, e derguara e Sky ne boten Inter, tregon rikthimin … Read More

Sky – Pioli ne Milano per te diskutuar detajet e fundit. Kontrate deri ne 2018. Rroga…

07/11/2016, 17:35 |

Mund te kete te reja qe sot ne darke, ose neser ne mengjes per sa i perket zyrtarizimit te tranjerit te ri.

Sipas asaj qe informon i derguari i Sky tek Interi, pritet qe sot Stefano … Read More

Sky – Shkarkimi i De Boer, po pritet komunikata nga klubi. Te enjten…

01/11/2016, 11:53 |

Frank de Boer nuk do te jete me tranjeri i Interit: vetem pas tre muajsh ne pankinen e Interit, puna e tij ka ardhur ne fund. Tashme – tregojne tek Sky Sport – pritet vetem komunikata zyrtare e klubit qe … Read More

Sky – Ivan Perisic, vjen oferte zyrtare nga Tottenham: e refuzuar menjehere. Per Interin…

25/08/2016, 10:13 |

Ivan Perisic do te qendroje tek Interi. Pankina ne Verona nuk duhet te genjeje askend sepse per Frank De Boer ai eshte nje titullar i padiskutueshem, nje yll i skuadres.

Sic tregohet nga SkySport, ne fakt, ne … Read More

Sky – Kondogbia duhet te kete vazhdimesi. Ja si Mancini do perdore Banega…

22/07/2016, 16:51 |

Andrea Paventi ne studiot e Sky Sport 24 i eshte pergjigjiur pyetjeve te tifozeve interist qe i jane drejtuar redaksise se Sky Sport.

Keto jane fjalet e gazetarit te njohur: “Kondogbia duhet te tregoje kualitetin e … Read More