Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,088 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ausilio ne Angli per Lucas Leiva. Shifrat dhe detajet…

SKY – Ausilio ne Angli per Lucas Leiva. Shifrat dhe detajet…
Bujar Berishaj

Jo vetem Osvaldo. Ausilio eshte ne Angli edhe per mesfushorin: qe duhet te perforcoj skuadren e Mancinit.

Luca Marchetti per Sky Sport raporton se tratativa per Lucas Leiva nuk eshte e lehte, sigurisht, por Liverpool ka fiksuar shifren per lojtarin: 10 milione euro. Kjo eshte kerkesa e klubit anglez me Interin qe mund te marr brazilianin si huazim me obligim blerje.

Nuk eshte hera e pare qe d.s zikalter heton pistat per te arritur tek mesfushori qe, prej disa kohesh, eshte gati ti thote po nje transferimi ne Itali. Keshtu atehere do te kishte hapesire edhe per nje mesfushor tjeter, numri i lojtareve po zvogelohet me Mbaye gati per te shkuar tek Bologna, M’Vila qe ka shfuqizuar kontraten e tij dhe Krhin qe mund te shkoj jashte Italie.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.