Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

884 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – D’Ambrosio favorit per nje vend titullari. Ranocchia…

Sky – D’Ambrosio favorit per nje vend titullari. Ranocchia…
Ardi Deda

Stervitja e sotme do te zgjidhe dyshimet e trajnerit. Jonathan eshte rekuperuar, por  sipas asaj qe raporton Massimiliano Nebuloni, i derguari ne Pinetina per SkySport24, mund te jete D’Ambrosio qe do te luaje nga minuta e pare. Anesori italian eshte keshtu favorit per nje vend titullari ne derby. Ne mbrojtje Ranocchia duket i destinuar drejt pankines: qe dje trajneri ka provuar ne stervitje treshen e formuar nga Campagnaro, Samuel dhe Rolando (dy te fundit vijne nga nje ajve pushim, ishin te skualifikuar ne ndshjen kunder Napolit).

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.