Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,965 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, note pozitive: Loje e permirsuar. Por skuadra…

Sky – Inter, note pozitive: Loje e permirsuar. Por skuadra…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni, ka komentuar per Sky Sport, paraqitjen e Interit, dhe ka treguar se ka disa nota pozitive, pavarsisht humbjes.

“Mancini edhe pse e ndryshoi skuadren e tij duke hedhur ne fushe 8 lojtare te ndryshem nga ndeshja e fundit, ka pare ne fushe nje loje shume here me te mire se ne ndeshjet e fundit. Kjo ka qene pa dyshim Interi me i mire ne muajn e fundit, por skuadra ka akoma veshtiresi te shenoje dhe te mbaje nje rendiment te vazhdueshem”, ka thene gazetari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.