Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 4, 2020

Scroll to top

Top

NapoliInter

Gazzetta – Banega nuk e ka kuptuar ende Serine A. Nese Napoli do te kishte pasur Icardin…

03/12/2016, 12:37 |

Gazzetta dello Sport ne numrin e saj te perditshem njeh meritat e Napolit ne ndeshjen e djeshme dhe shpjegon se si humbja e zikalterve do te ishte akoma me e thelle nese Napoli do te kishte pasur ne … Read More

Gazzetta – Interi nuk del nga tuneli, kesaj radhe nuk shpeton as Pioli…

03/12/2016, 11:48 |

Numri i sotshem i Gazzetta dello Sport analizon fajin e Interit dje dhe te tranjerit te saj Stefano Pioli.

Ja cfare shkruan e perdithsmja italiane ne faqet e saj: “E nese ky Inter eshte me … Read More

Pioli: “Suning deshiron te dergoje serisht Interin ne maje. Per sa i perket Gabigol…”

01/12/2016, 18:34 |

Pas fitores ndaj Fiorentines, Interi ka nje ndeshje mjaft delikate neser ndaj Napolit. Skuadra e Piolit do te jete ne fushe neser ndaj djemve te Sarrit. Sot ne dreke ka folur tekniku zikalter ne prag te ndeshjes se … Read More

Sky – Pioli eshte drejt konfirmimit te skuadres qe mundi Fiorentinen. Deshiron…

01/12/2016, 18:09 |

Vijne konfirmime ne keto ore, per sa i perket skuadres qe pritet te zbrese ne fushe neser ndaj Napolit ne San Paolo.

Sic tregohet nga Massimiliano Nebuloni ne lidhje direkte me Sky Sport nga Pinetina, ne … Read More

Sky – Inter, note pozitive: Loje e permirsuar. Por skuadra…

05/02/2015, 23:32 |

Massimiliano Nebuloni, ka komentuar per Sky Sport, paraqitjen e Interit, dhe ka treguar se ka disa nota pozitive, pavarsisht humbjes.

“Mancini edhe pse e ndryshoi skuadren e tij duke hedhur ne fushe 8 lojtare te ndryshem … Read More

Brozovic, kualitet dhe personalitet: Numrat flasin qarte, kur ai mer topin…

05/02/2015, 17:05 |

Ka qene me siguri nota me e mire e Interit gjate nates se djeshme.

Po flasim per Marcelo Brozovic. I riu kroat, dje ne ndeshjen ne San Paolo, ka treguar se ka karakteristika shume te mira … Read More

NOTAT: Ranocchia eshte nje problem, Hernanes i ngadalshem. Brozovic e Shaqiri jane shpresat

05/02/2015, 0:20 |

Carrizo 5,5: Me shume se nje dalje dritheruese, me shume se nje hedhje e afert ne nje ndeshje ne te cilin ai eshte vazhdimisht ne presion.

Santon 5,5: Debutim i komplikuar per djaloshin qe eshte rikthyer … Read More

Sky – Napoli-Inter, Bonazzoli dhe Brozovic do te jene titullare. Shaqiri…

04/02/2015, 16:48 |

Bonazzoli do te jete titullar sebashku me Icardin ne sulm. Sipas asaj qe thote SkySport24, Mancini do te vazhdoje te besoje tek 4-2-3-1 i tij duke hedhur ne fushe nga minuta e pare 17 vjecarin Italian.

Tim Cup – Napoli-Inter, te grumbulluarit e Mancinit: Kthehet Nagatomo, eshte edhe Santon!

03/02/2015, 19:14 |

Roberto Mancini ka grumbulluar 23 lojtare per ndeshjen e neserme ndaj Napolit e cila do te luhet ne San Paolo dhe eshte e vlefshme per Kupen e Italise. Keto jane lojtaret e grumbulluar, ne liste edhe Santon:

Portiere: 1 Handanovic, 30 … Read More

Sky nuk bindet me besimin e Thohir: Mazzarri luan gjithcka me Napolin!

07/10/2014, 12:24 |

Erick Thohir, ne diten e djeshme, ka mare ne telefon Walter Mazzarrin per ti thene se beson tek tranjeri toskan.

Pavarsisht gjithe kesaj, Sky Sport nuk beson shume tek ‘besimi’ i treguar nga manjati indonezian dhe … Read More