Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sot stervitje e dyfishte. Stafi teston shpejtesine kardiake, ndersa Branca…

Sot stervitje e dyfishte. Stafi teston shpejtesine kardiake, ndersa Branca…
Xhorxh Gellci

Dita e dyte e fazes para nisjes per ne Pinzolo ka nisur ne Appiano Gentile. Sipas Massimiliano Nebuloni i Sky Sport 24, stafi i Walter Mazzarrit ka perdorur nje sistem special per te mbledhur te dhena mbi aktivitetet kardiake te lojtareve, per ti perdorur me vone ne krijimin e programit per pregatitjen e Pinzolos.

Sot parashikohet nje stervitje me dy seanca, me ate te pasdites ku do te marre pjese edhe Mazzarri. Nderkohe ne Appiano Gentile eshte prezent edhe Marco Branca, qe per momentin po punon ne frontet Mauricio Isla dhe Radja Nainggolan: sidomos mbi kilenin, sepse duhet kuptuar nese ka mundesi per ta bashkuar me skuadren menjehere ne Pinzolo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.