Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,344 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalletti, sherr me De Roon pas ndeshjes: “Keto thuaja ndonje tjetri, mua…”

Spalletti, sherr me De Roon pas ndeshjes: “Keto thuaja ndonje tjetri, mua…”
Bujar Berishaj

Sikur te mos mjaftonte nje tjeter ndeshje pa fitore e pa gola te shenuar, per Luciano Spallettin ka ndodhur edhe dicka tjeter ne fund te ndeshjes.

Tekniku zikalter ne fund te ndeshjes mes Atalantas dhe Interit qe perfundoj ne barazim pa gola ka pasur nje sherr te vogel me mesfushorin bergamask De Roon.

Vet trajneri e ka shpjeguar ate ne fund te ndeshjes duke thene: “I thashe De Roon qe nuk mund te vij e te me thote qe te ulem, mua jo”.

“Duhet te zgjedh dike tjeter qe te shkoj e t’i thote qe te ulet, mua te mos me thote qe te ulem sepse une nuk i kam thene asgje atij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.