Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

149 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stramaccioni blindon Handanovic, nuk deshiron te heqe dore nga ai as per para e as per Sanchez!

Stramaccioni blindon Handanovic, nuk deshiron te heqe dore nga ai as per para e as per Sanchez!
Inter Club Staff

Sipas Sky, Stramaccioni blindon Handanovic, nuk deshiron te heqe dore nga gjigandi i portes zikalter as per para e as per Sanchez!

Dje u dha nje sinjal i qarte per klubin: “Per mua, si Andrea Stramaccioni, Handanovic eshte i palevizshem e i pashitshem, jetesor per Interin. Ai eshte nje pike fikse e projtektit tone!” ka deklaruar dje tranjeri zikalter ne konferencen per shtyp. Nje mesazh i qarte, qe eshte SkySport24 e nenvizon, ku shpjegohet se Stramaccioni deshironte ti dergonte nje sinjal klubit qe duhet te refuzoje cdo oferte per portierin e tij. Per teknikun, Handanovic eshte perpara te gjitheve, sepse vetem me nje portier te mire si ai mund te ndertohet nje ekip i madh!

“Nese klubit i vjen nje oferte prej 30 milion euro apo plus lojtare, Stramaccioni nuk eshte as i tunduar nga parate e as nga ndonje lojtar si Alexis Sanchez, sepse duke pare rendesine qe ka Handanovic, sado i mire te jet Sanchez, Samir eshte nje pike kyce e ekipit.” keshtu e shpjegon Sky. Kjo eshte linja, do te shohim se cdo te ndodhe ne ditet ne vazhdim, pasi te vi oferta zyrtare(?). Ai qe do te vendose do te jete Massimo Moratti, por Stramaccioni voten e tij negative tashme e ka dhene, dhe veshtire se Samir do te shitet!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.