Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

barrientos

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…

13/06/2013, 20:10 |

Marco Branca dhe Pablo Cosentino jane takuar perseri. Ka edhe nje foto ekskluzive nga websiti zyrtar i Gianluca Di Marzio. Sipas ekspertit te merkatos, pas takimit me Cagliarin, Marco Branca ka takuar menjehere zevendes presidentin e Catanias. Nga … Read More

Branca: “Gomez dhe Barrientos, gjithcka brenda 10 ditesh. Tifozeve…”

10/06/2013, 9:27 |

“Gomez dhe Barrientos? Ne qofte se do te kete te reje, do te mund te vijne per nje jave ose ndoshta edhe per 10 dite.” Keto ishin fjalet e Marco Brancas, pergjegjesit kryesor per merkaton e Interit, i … Read More

Di Marzio: “Branca ka takuar Catanian. Tre ‘JO’ per..”

09/06/2013, 16:15 |

“Pushime siciliane, pa asnje tratative ne zhvillim”. Keshtu raporton Gianluca Di Marzio nga websiti i tij zyrtar, duke thene: “Marco Branca eshte me pushime ne Sicili per fundjaven, dhe gjendet ne nje nga hotelet e presidentit te Catanias … Read More

Gomez-Barrientos: Cmimi nuk eshte i drejte. Ja sa eshte kerkesa…

09/06/2013, 14:06 |

Sic ju kemi thene me pare, dje ka patur nje takim mes Brancas dhe zv presidentit te Catanias, ku eshte folur per dyshen Gomez-Barrientos (Kliko ketu per lajmin)

Gjithsesi zbulohet se takimi i djeshem nuk ka … Read More

GdS – Gomez plus Barrientos. Branca ka folur me…

09/06/2013, 10:23 |

Dukej nje piste e abandonuar, por perkundrazi, del perseri emri i Alejandro Gomez ne merkaton e Interit. Dhe pervec Paput, dialogu mes Interit dhe Catanias shtrihet edhe tek Pablo Barrientos. Kete tregon Gazzetta dello Sport: “Dje ne mbremje … Read More

GdS – Syte mbi Lulic dhe Barrientos. Ne qofte se largohet Guarin…

05/06/2013, 11:25 |

Sic raporton Gazzetta dello Sport, per momentin Walter Mazzarri ka kerkuar vetem nje lojtar: Camillo Zuniga. Por problemi vjen nga presidenti i Napolit qe e ka quajtur te pashitshem, por e verteta eshte qe Benitez do ta vleresoje … Read More