Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

Paulinho

Gds – Paulinho, Interi tashme ka 10 dite per ta perfunduar

04/06/2013, 11:08 |

“Futbolli italian eshte gjithmone e me shume kompetitiv”. E ka thene vete Paulinho per Gazzetta dello Sport. Nje mendim qe e thote me kenaqesi ne lidhje me gatishmerine e tij dhe deshiren e madhe per t’iu bashkuar nje … Read More

Paulinho boom: Dua Interin edhe pa kupa, kerkoj motivacione dhe…”

04/06/2013, 11:06 |

“E kam thene dhe e perserit: tek Interi do te shkoja me shume deshire. Eshte nje klub i njohur ne gjithe boten. Ka luajtur Ronaldo, fenomeni. Kane luajtur Julio, Lucio, Maicon. Kush nuk do donte ta vishte ate fanelle? Fjale … Read More

(Video) Paulinho, super gol ne ndeshjen kunder Anglise…

02/06/2013, 23:14 |

Kur flitet per Interin, ai shenon. Paulinho ka bere nje tjeter gol, kete here shume te bukur. Ka shenuar ne miqesoren mes Brazilit dhe Argjentines, qe ka perfunduar pak me pare me rezultatin 22. Me kete gol, pretendentet … Read More

Drejtori Sportiv Corinthians: “Inter paguaj dhe do e marresh Paulinhon.”

02/06/2013, 18:57 |

Duket sikur keshtu eshte e shkruar. Qe prej nje viti, per cdo merkato, emri i Paulinhos lidhet vazhdimisht me Interin. Tratativa, ndjekje, misione dhe pastaj gjithmone nuk behet gje. Ne keto oret e fundit nga Brazili (dhe jo … Read More

Paulinho, lamtumire Brazilit: tani deshiron Interin

02/06/2013, 10:45 |

Rihapet perseri çeshtja Paulinho. Kete mengjes ka folur haptazi edhe Gazzetta dello Sport: braziliani deshiron vetem Italine dhe ka Interin ne mendje si opsion te pare. Shakhtar Donetsk eshte terhequr nga gara per ta marre dhe mesfushori do … Read More

Ne Brazil: “Paulinho eshte i Interit!”. GdS mohon

01/06/2013, 21:06 |

Ne Brazil del lajmi se Paulinho eshte i Interit por GdS mohon.Sipas te perditshmes Folha te Sao Paolos, mesfushori i Corinthians, i ndjekur prej nje kohe te gjate nga Moratti, sezonin qe vjen do te jete ne Milano. … Read More

Agjenti i Paulinhos: “Interi? Nuk ka asgjë konkrete”

31/05/2013, 23:30 |

Giuliano Bertolucci, agjenti i Paulinhos foli shkurtimisht për mikrofonat e calciomercato.it rreth gjendjes së klijentit të tij i cili ka kohe që është duke u ndjekur nga Interi: “Akoma nuk ka asgjë konkrete por gjithmonë egziston mundësia.”

Read More