Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

perin

Mattia Perin drejt Interit: Reina e shtyn ate ne Milano! Handa largohet?

10/05/2018, 21:35 |

Nese pyet nje tifoz te Interit per portieret zikalter, do te thote se Interi kurre nuk e ka pasur problem kete rol sepse me te miret e kane veshur ate bluze.

Vetem ne 20 vitet e fundit e ka veshur … Read More

Inter ne kerkim te zevendesuesit te Handanovic. Pelqehet Leno i Bayer, por deshira e Ausilios eshte…

10/10/2016, 9:32 |

Samir Handanovic eshte portieri titullar i Interit dhe me shume mundesi do te jete ende per shume vite te tjera.

Por klubi zikalter shikon perpara dhe po mendon per nje zevendesues te mundshem te tij. Sipas … Read More

Gazzetta – Bravo Inter, sapo ka bllokuar Perin. Po Handanovic, largohet tani?

05/08/2016, 9:55 |

Interi po peson nje ridizenjim te skuadres dhe kjo gje mban vulen e Suning qe ka hyre ne aktin e saj te dyte: ate te merkatos konkrete. 

Pas blerjes se Antonio Candrevas nga Lazio, Interi, ka … Read More

Tre të interesuar për Handanovic, Interi cakton cmimin. Zëvendësimi? Në krye të listës është…

08/05/2016, 7:52 |

Kanë shkaktuar shumë bujë fjalët e thëna dje nga Samir Handanovic pas ndeshjes së djeshme ku Interi e priti në shtëpi Empolin. Në këtë drejtim, Gazzetta dello Sport ka provuar të shpjegojë skenarët e mundshëm për të ardhmen … Read More

Handa ne dyshim, United ne pole. Eshte idea Perin per porten zikalter, Mirante portier i dyte…

21/05/2015, 21:34 |

Portat e hapura ne shtepine e Inter, merkato zikalter e portiereve ndezet.

Kapitulli hapet me me rolin e titullarit, Samir Handanovic, pozita e te cilit mbetet ne dyshim, ndonese ka pasur takime mes Ausilios dhe Pastorellos (agjenti i lojtarit) ku eshte … Read More

TMW – Genoa, Mattia Perin është i sakrifikueshëm.

06/04/2015, 19:50 |

Është një nga portierët e rinjë më interesantë në Itali. Mattia Perin u shpall i pashitshëm në afatin kalimtar të Janarit nga kryesia e Genoas: rritja e Eugenio Lamanna, sic raporton tuttomercatoweb.com, i ka dhënë shtytje presidentit PreziosiRead More

Nese largohet Handanovic do te mendohet per Perin. Icardi…

21/02/2015, 14:02 |

Ne sajtin e SportMediaset flitet per merkaton e Inter ne prag te merkatos se veres dhe flitet per merkaton ne dalje:

“Ne rast se Icardi rinovon kontraten, eshte e mundshme qe lojtari numer nje per te … Read More