Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,429 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ne kerkim te zevendesuesit te Handanovic. Pelqehet Leno i Bayer, por deshira e Ausilios eshte…

Inter ne kerkim te zevendesuesit te Handanovic. Pelqehet Leno i Bayer, por deshira e Ausilios eshte…
Inter Club Staff

Samir Handanovic eshte portieri titullar i Interit dhe me shume mundesi do te jete ende per shume vite te tjera.

Por klubi zikalter shikon perpara dhe po mendon per nje zevendesues te mundshem te tij. Sipas asaj qe lexohet ne cm.com, Interi po ndjek me kujdes Bernd Leno te Bayer Leverkusen dhe jo vetem. Deshira e madhe e Ausilios eshte Mattia Perin i Genoas, prej kohesh ne orbiten zikalter. Genoa kerkon 15 milione euro per lojtarit, nje shifer qe ishte e pakapshme per kasat zikalter por qe nuk eshte me e tille qe pas ardhjes se Suning e mund te kete nje sulm te vertete per ta sjelle ne Milano portierin Italian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.