Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Strootman

Sky – Roma, me ardhjen e Cristante njeri mes Nainggolan e Strootman iken. Interit i intereson…

06/06/2018, 23:55 |

Roma po tregohet shume aktive ne merkato gjate ketyre diteve.

Pasi kane transferuar Ivan Marcano nga Porto dhe Ante Coric nga Dinamo Zagreb, sot klubi nga kryeqyteti ka blere edhe Bryan Cristante nga Atalanta.

Me ardhjen e mesfushorit italian, … Read More

Cristante te Roma assiston… Interin! Me ardhjen e tij njeri mes Strootman dhe Nainggolan…

05/06/2018, 22:43 |

Transferimi eventual i Bryan Cristante te Roma mund te kete nje efekt domino ne merkato, kryesisht ne Itali.

Duke folur per RMC Sport, Pasquale Marino (trajner i disa skuadrave ne Itali) ka folur per shume tema te merkatos duke perfshire … Read More

Inter, me shume Strootman se Nainggolan per mesfushen: ja motivet. Per Rafinhan duket se…

31/05/2018, 18:22 |

Syte te mesfusha, syte ne kryeqytet.

Interi ne kete moment po mendon te sistemoj bilancin dhe perqendrohet te shitjet dhe plusvalenat, por nga korriku do te punoj per t’i dhene Luciano Spallettit nje skuader akoma me kompetitive.

Keshtu duhet … Read More

Sky – Roma deshiron freski ne mesfushe: largohet nje mes Nainggolan e Strootman

25/05/2018, 20:52 |

Sic raporton Sky Sport, Roma ka vendosur te ndryshoj dicka per sezonin e ardhshem.

Ne listen e largimeve te klubit verdhekuq duket se pritet te jete edhe njeri mes mesfushoreve Radja Nainggolan dhe Kevin Strootman.

Kjo jo vetem per … Read More

Gazzetta – Interi ka dy mesfushore te Serie A si objektive kryesore per merkaton e veres!

08/05/2018, 13:21 |

Interi eshte shume aktive ne merkaton e veres qe pa u hapur ende ajo dhe kjo gje eshte kuptuar tashme.

Pas sigurimit te sherbimeve te Lautaro Martinez, Stefan De Vrij dhe Asamoah, tashme zikalterit po shohin perreth se si mund … Read More

Merkato Inter, Strootman objektivi i pare ne mesfushe. Ne sulm syte tek Memphis…

27/03/2018, 10:02 |

Zikalterit kane ndjekur nga afer Hollanden per te ndjekur De Vrij, mesfushorin e Romes dhe sulmuesin e krahut te Lyon.

Kampionati eshte ndalur per shkak te miqesoreve te kombetareve, por Interi nuk ka mbetur aspak e palevizshme.

Vezhguesit zikalter jane … Read More

Inter, ka filluar casting per playmaker-in: nga Borja Valero te Keita, ja gjashte kandidatet

19/06/2017, 15:25 |

Ne shtepine Inter kane filluar zyrtarisht casting per te gjetur playmaker-in i cili do te luaje perkrah Gagliardinit qe te vere ne levizje ingranazhet e 4-2-3-1 te Luciano Spalletit. Ata qe jane ne gare sipas Gazzetta dello Sport … Read More