Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

zamorano

#110Inter – Zambo Rambo (+)

10/01/2018, 12:47 |

Karakteristika per tu admiruar, shikim prej luftetari dhe grinte per te shitur: eshte Ivan Zamorano, sulmuesi kilien i Interit qe shenonte pa pushim ne vitet dymije. Gjithmone gati per sakrifice ne beteje, pushtoi San Siron fale golave te … Read More

Zamorano dhe 9: ja perse e lashe numrin Ronaldo-s.

01/10/2013, 15:46 |

Portali Ecuavisa.com publikon nje skenar humoristik se pse Zamorano e la numrin 9 te Interit ne favor te Ronaldos. Nike atehere ishte sponsor teknik i klubit ne vitin e dyte te Fenomenit, te cilit i kerkuan qe te … Read More

Zamorano: “Isla ben mire qe zgjedh Interin, nje klub unik. Moratti..”

16/07/2013, 10:06 |

Ben mire Isla qe zgjedh Interin? Ben shkelqyer“. Keshtu pergjigjet Ivan Zamorano kur pyetet per bashkimin mes bashkekombasit te tij dhe skuadres te tij te re. “Une kam kaluar sezone te paharrueshem me fanellen zikalter: kur dikush vjen … Read More

Titujt e gazetave kryesore sportive | 16 Korrik 2013

16/07/2013, 1:13 |

Si cdo nate, inter.al ju fton te lexoni titujt e gazetave kryesore sportive, te cilat dalin ne shitje pas disa oresh.

Fillojme nga Gazzetta dello Sport, ku ne faqe te pare te saj shkruhet per merkaton … Read More