Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

1,047 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Takimi Ausilio-Wenger kete pasdite per Podolski-n. Idea eshte huazim me te drejte blerje.

Takimi Ausilio-Wenger kete pasdite per Podolski-n. Idea eshte huazim me te drejte blerje.
Adonis Rexha

Informatat me te reja vijne nga gazetaret e Sportmediaset ku thuhet se Ausilio eshte ne Londer per Lukas Podolski.

Kete pasdite eshte planifikuar nje takim ne mes Ausilios dhe Wenger, idea eshte huazim deri ne qershor, me te drejte blerje 6 Milion € me titull perfundimtare. E vetmja pengese eshte problemi i djeshem i Giroud i cili mund te denohet me disa jave, ku pasi qe u largua me te kuq tha fjale fyese, por Podolski do vetem Interin dhe anasjelltas.

Keto thashetheme jane konfirmuar edhe nga SKY, te cilet po ashtu si SportMediaset, flasin per nje takim deciziv ndermjet Ausilios dhe drejtuesve te The Gunners ne oret e hershme te pasdites se sotshme. Mbetet te shihet a do te deshtoje drejtori sportiv i Interit Ausilio, qe te gjeje zgjidhjen me klubin londinez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.