Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

The Sun – Mou i paduruar me United: Mundesia Inter?

The Sun – Mou i paduruar me United: Mundesia Inter?
Inter Club Staff

Lajmi per rikthimin e Jose Mourinhos ne shtepine zikalter kete fundjave nuk mund te lihet jashte vemendjes dhe spekullimeve mediatike, te cilet kan filluar te mendojne skenaret e mundshme rreth se ardhmes se portugezit.

Sipas The Sun ardhja e Mourihnos ne San Siro eshte nje sinjal i qarte qe ju dergohet dirigjenteve te Manchester United, te cilet po vonojne zyrtarizimin e tij. Por, nuk duhet nenvleresuar as pozita e Morattit i cili mund te rimare aksionet e klubit Zikalter dhe te riktheje menjeher njeriun qe i dhuroj Tripleten pak vite me pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.