Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

172 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Stampa – Mourinho ne Meazza, syte e United nga Miranda dhe Icardi

La Stampa – Mourinho ne Meazza, syte e United nga Miranda dhe Icardi
Inter Club Staff

Nje rikthim jo si turist. Jose Murinho do te jete ne San Siro per te ndjekur nga afer dy futbolliste te cilet ka si synim ti mare me vete te Manchester United sezonin e ardhshem. Sipas se perditshmes La Stampa ne radare do te jene Mauro Icardi dhe Miranda.

Gjithsesi keto mbeten thjesht spekulime mediatike per momentin dhe jane thjesht zera ‘merkatoje’ te pa baza.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.