Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,624 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir do te vije me fshese ne dore, asnje nuk do te jete i paprekshem pervec…

Thohir do te vije me fshese ne dore, asnje nuk do te jete i paprekshem pervec…
Inter Club Staff

Do te jete nje revolucion i vertete ai qe do te ndodhe ne me krye Erick Thohir tek Interi. Asnje nuk do te jete i paprekshem, pervec presidentit Massimo Moratti, te cilin Thohir deshiron ta mbaje me cdo kusht, sepse mendon se ai ka kualitet e nevojshme per te pasur ate pozicion me shume se ai vete. Manjati indonezian mendon edhe se Presidenti aktual i Interit i njeh me mire mekanizmat Italian dhe te skuadres, por mbi te gjitha ai deshiron kete gje per shkak te ndjenjave qe tifozet kane ndaj tij.

Ne fillim shoqeria, me pas do te jete radha e skuadres. Ne kete sens pasi te shihet cdo te behet ne nivel drejtuesish, do te shihen kontratat e lojtareve te cilet jane ne skadence si kontratat e Javier Zanetti, Walter Samuel, Cristian Chivu, Esteban Cambiasso dhe Diego Milito. Disave prej tyre ka mundesi qe te mos i rinovohet kontrata.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.