Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: fjalë lamtumire Interit. Steven Zhang do jetë presidenti i ri!

Thohir: fjalë lamtumire Interit. Steven Zhang do jetë presidenti i ri!
Rinor Sopaj

Një skenar për të cilin flitej shumë duket se dje gjeti një konfirmin në deklaratat e lëshuara nga Erick Thohir për të përditshmen indoneziane <<Tempo>>. Diçka e pritur duke parë edhe zhvillimet në shoqërinë zikaltër. Tashmë i nominuari për president është Steven Zhang. I biri i pronarit të Suning, Jindong, i cili po punon tashmë e disa kohë si drejtues i lartë. Mendohej se do të luante rolin e administratorit të deleguar, por tani duket se do jetë president. Në fund të javës, në Kinë, do të mbahet takimi në mes të Suningut dhe Interit. E mundshme që nga ai takim të zyrtarizohet Frederic Massara, ish-drejtori sportiv i Romas, i cili do të angazhohet për Jiangsun në Kinë.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.